Business - CZ

Proč Mortons

timer icon
savings icon
infinity icon
exchange icon

Nabízíme

Podnikatelský servis

 

Small Business Customers

S Mortons můžete poukázat peníze kamkoli na světě rychle a bezpečně. Zaplaťte vaše důležité faktury do zahraničí a využijte výhodných cen za transfery a služby společnosti MORTONS. S touto službou získáte současně aktuální směnné kurzy, čímž se výrazně sníží náklady na mezinárodní platby.
Platební účet MORTONS umožňuje platit účty a faktury, které by byly časově náročné a nákladné při platbě prostřednictvím služeb vaší banky. Po registraci na MORTONS získáte online přístup k osobnímu účtu. Poté můžete platit účty, faktury, dobíjet kredit na mobilním telefonu nebo platit za nákupy na našich webových stránkách

Firemní zákazníci

MORTONS Business je určen pro středně velké firmy a korporace. Účet zcela nahrazuje služby a potřebu bankovního účtu Neomezený přístup k vašemu online účtu. Minimální náklady na bezhotovostní služby. Efektivní platba mezinárodních faktur za několik minut. Aktuální online směnné kurzy.

Více metod pro uložení peněz na váš účet pro klienty kdekoli na světě. Bezplatné platby na internetu a v obchodech, výběry z bankomatů kdekoli na světě za stálý minimální poplatek.

Balíček MORTONS Business nabízí platební účet MORTONS, který umožňuje platit účty a faktury, které by byly časově náročné a drahé při platbě prostřednictvím služeb vaší banky. Každý klient společnosti Mortons může získat několik účtů v různých měnách, provádět směnu měn a zasílat platby s převodem na místní měnu příjemce za výhodné sazby. Multi-měnové účty slouží jako společný bankovní účet a profil klienta u společnosti MORTONS jako Internet banking. Službu MORTONS Business můžete vyzkušet po registrací na těchto stránkách! Po registraci na MORTONS získáte online přístup k osobnímu účtu. Poté můžete platit účty, faktury, dobíjet kredit na mobilním telefonu nebo platit za nákupy na našich webových stránkách.

 
 

CenyMortons je ideální pro

timer icon

Servisní společnosti

savings icon

OSVČ

infinity icon

Drobné výrobce

exchange icon

Start-upy

Otevřít účet

Zaregistrujte svůj obchodní účet vyplněním níže uvedeného formuláře. Budeme Vás kontaktovat krátce po obdržení Vaší žádosti.